| Ajjdks a întrebat:

Am o problema cu Orange. Deci cand sun la *100# si aleg "Testeaza gratuit internetul pe mobil" imi spune "Momentan indisponibil, te rugam sa incerci peste cateva minute"... de 2 luni...
Au trecut vreo doi ani de cand nu am mai ales optiunea asta, deci nu vad care ar putea fi problema. Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gindeam si eu ca ori nu ai MB, ori in setari e problema.

| mennenspeed a răspuns:

Si eu tot asa am patit si am mers la Orange si au zis ca nu e setat pe telefon nu sti ce aplicatie pentru a avea net pe el. Am cumparat o cartela si am facut schimb de servicii si am 150 mb pe luna!

| Ajjdks explică (pentru mennenspeed):

Si eu am facut asta dar am terminat aia 150 mb si mai vreau!

| delia12isa a răspuns:

Am patit exact la fel...

| dragosc2006 a răspuns:

Cel mai bine ai suna la 411 la serviciul de relatii cu clienti Orange si ai spune acolo aceasta problema si sigur te-ai lamuri, caca ar fi o problema cu setarile telefonului si se trimit automat setarile pe telefon...