| raluftw a întrebat:

am o problema cu s3 meu mini. De cateva zile se tot inchide si deschide...si ce este si mai rau este ca se inchide in timpul apelurilor si cand scriu mesaje. Daca are cineva vreo idee ce ar putea sa fie, va rog spuneti-mi. big grin

5 răspunsuri:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Are probleme cu bateria. Trebuie să cumperi una nouă.

| deliqventa13 a răspuns:

Am o prietena care a patit la fel cu telefonul ei.Cand o suna cineva i se inchide...Ea si-a cumparat o cartela noua si o baterie, si acum functioneaza. Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin

| Anne0405 a răspuns:

Eu am iPhone 4s si pățesc la fel. Eu dupa ce il folosesc cam 30-40 min, il las sa se "linisteasca" sa zic asa.
Sper ca ti.am fost de ajutor