| iulain13 a întrebat:

am o problema cu tableta mea: daca intru in browser imi scrie ceva de o licenta, daca intru pe chrome, youtube, facebook sau google play imi zice ca nu am net (chiar daca eu am 4 linii la wireless) si daca intru intr-un joc cu net ( 8 ball poll sau Csr racing sau clash of clans) imi merge netul foarte bine. Nu mai stiu ce sa fac... As reseta tableta la datele din fabricatie dar am salvat un joc important si nu vreau sa se stearga tot ce am facut pana acum (1 an). De ce mi se intampla asta? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| TheEyes a răspuns:

Buna.
Aceasta problema se face din cauza fabricatiei tabletei.Nu ai cum sa rezolvi aceasta problema.Du-te cu ea la un service si vezi ce sfaturi iti da.Sau la un specialist.
Bafta!:*