| filaret000 a întrebat:

Buna am o problema cu telefonul meu Wave Y deci nu stiu ce are. apare ecranu verde si albastru. orice as face...si nu merge stins trebuie sa scot bateria si nu merge sa il bag la inarcat scrie download.ce pot face?

4 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Ori aștepti putin pâna își revine (și eu am pătit așa cu telefonul meu), ori îl duci la un servicewinking

| filaret000 explică (pentru StefaniaM):

Si? l-ai dus la service? sau? apropo bine ca are garantie telu big grin

| Zippy a răspuns:

Sa mergi cu el la service.

| Claudia_Cosmina_1999 a răspuns:

Download=descarca deci trebuie sa-l duci la un atelier de reparatii