| Gorovei_Denis_1979 a întrebat:

Buna,am o problema cu un s4 activ.
am actualizat androidul la 5.1 lollipop
de cand am actualizat imi da restart telefonul cam la un interval de 8-9 ore
si am obs ca mai tot timpul este aburit in colturi pe fata... de ce oare? Se poate ca prin colturi sa iasa caldura?
(Mentionez ca bateria nu prea ma mai tine)

1 răspuns:
| Cybe3r a răspuns:

Are umiditate un el. Se intampla de obicei atunci cand e tinut in buzunar si transpiri. Atunci telefonul e umed pe componente si s-ar putea sa fie undeva un scurt circuit si bateria se va descarca mai repede iar umiditatea se va evapora pe undeva unde are contact cu aerul.