| Pătrunjăl a întrebat:

Buna,ieri mi-am actualizat telefonul(S4) la lollipop 5.0.1 si astazi mi s-a restartat de 3 ori.Cum pot rezolva aceasta problema?
Sau cum sa trec la versiunea de android care am avut-o inainte?

5 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ai incercat sa dai un factory reset?

Presupun ca nu ai programe gen TWRP sau Clockworkmod pe el ca sa ii dai clear cache si dalvik cache.
de revenit la versiunea anterioara, la Samsung ai nevoie de un program numit Odin parca.
si mai ai nevoie de ROM-ul cu versiunea de android pe care o vrei, pe regiunea pe care este telefonul. gasesti mai multe informatii pe xda.com, si in informatii android din setari.

| Cerby a răspuns:

Sau restarteaza telefonul

| cosmin76 a răspuns:

PAi ii faci un hard reset sau de la setari il resetezi si isi vine cu androidul din fabricawinking

| Nita_Eduard_1999 a răspuns:

Si eu mi-am actualizat telefonul (S2),la 4.4.4.Mi s-a intamplat acelasi lucru...incearca sa instalezi alta versiune.

| Pătrunjăl explică (pentru Nita_Eduard_1999):

Cum sa instalez alta versiune?
am cautat pe net dar scria ca este destul de complicat :/