| Dnnx a întrebat:

am o problema. Ieri la pra 13:30 am bagat tel-ul in buzunar si am apasat pe tasta de urgenta fara sa imi dau seama. apoi m-am uitata la apeluri si era 14 sec conv...eu nu am vb nimic pentru ca nu mi-am dat seama ca am sunat.
Pot fi amendata cumva?

4 răspunsuri:
| DeKoniec a răspuns:

Stai linistit, nu se intampla nimic. Politia romana nu se sinchiseste sa amendeze pe un baiat care a sunat 14 sec la ei. gandeste, ca zilnic politia suporta zeci de farse, cu injuraturi, si altele...iar timpul in care te poate prinde print-o convorbire este de 28 de secunde. Succes!

| Dnnx explică (pentru DeKoniec):

Sunt fata laughing oricum mersihappy

| DeKoniec a răspuns (pentru Dnnx):

Aaalaughing greseala mealaughing

| alexandra3325 a răspuns:

Cred ca scapi cu o avertizare, pentru prima data.