| Etro a întrebat:

Bună. Am o problema legata de Vodafone și sunt curioasa dacă ați pățit.
Acum un an mi-am făcut abonament la ei. Era aproape 20 de euro. Îmi vine în fiecare luna 75 maxim sa plătesc. De ceva luni îmi vine exact 99 de lei și m-am dus la ei zicându-mi ca asa este abonamentul și ei nu știu de ce plăteam 75 de lei înainte. Am înțeles și asta. Azi mi-a venit 105. Care este faza aici? Nu cred ca euro e 5 lei și ceva totuși. Se mărește pe zi ce trece. Ce Dumnezeu!

5 răspunsuri:
| Etro explică (pentru Wr3nch):

Mai vine naiba la ei să-și facă abonament. Pe contract mai și crie ca am discount promotional de minus 24 de lei și când m-am dus la ei o zis ca nu a găsit asa ceva și ca e o eroare.

| Wr3nch a răspuns (pentru Etro):

Hmmm, eu as merge cu asta la protectia consumatorului. Dureaza un pic, dar daca ii presezi o sa respecte ce au scris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Digi e cea mai ieftina retea.

| Dark7Soul a răspuns:

Portează-te la digi. Vodafone și telekom îs rețele proaste.