| anonims5 a întrebat:

Am o problema...mi-a cazut telefonul si s-a spart putin intr-un colt touch screen-ul. Nu asta ar fi marea problema, dar nu imi mai merge unul dintre cele 3 butoane de pe touch dar in rest merge bine. Pot face ceva pentru acel buton? Apropo telefonul e inca in garantie dar nu cred ca conteaza asta...

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai ce face ( altceva ) decât să-l duci la un Service pentru reparaţie sad
Chiar dacă telefonul este în Garanţie, va trebui să PLĂTEŞTI contravaloarea reparaţiei ( deoarece Garanţia NU acoperă defectele produse de şocuri mecanice/căderi/loviri )!

Toate cele bune!

| E99 a răspuns:

Zimi ce model e.

| anonims5 explică:

Evolio Neos