| 15hjsff a întrebat:

Am o problema...mi-am pierdut incarcatorul de la telefon, e bine sa imi incarc telefon cu cablul de date de la pc.?

1 răspuns:
| alexy19a a răspuns:

Sincer nu e asa buna, daca il incarci prin cablul de date de la calucatorul tau nu se incarca asa bine cum se incarca cu incarcatorul lui. Daca folosesti mult incarcarea prin cablu de date se poate intampla sa nu te mai tina telefonul incarcat(ma refer la maxim 10 minute).
Eu iti sugerez sa iti cumperi un incarcator de la un magazin Orange, Vodafone sau cosmote pentru ca acolo sunt bune.
Sper ca te-am ajutat.