| georgianadeea a întrebat:

Am povestit intr-o intrebare pusa acum cateva zile cum ca mi s-a spart ecranul si displayul de la telefon (s7 edge) si l-am trimis la service sa il repare. Ieri mi-a ajuns telefonul si merge super bine nu are nimic pana sa il bag la incarcat si am observat ca nu mai arata ca se incarca si nici nu se incarca ma gandesc ca atunci cand au schimbat componentele au miscat de mufa sau ceva ca nu mai face contact decat cateodata daca il tin nemiscat intr-o anumita pozitie. Daca il trimit inapoi trebuie iar sa ii dea ecranul si displayul la o parte? As vrea sa aud pareri legate de acest caz pentru ca mie mi se pare nesimtire.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RappaNow a răspuns:

Trebuie să cauți alt service mai de încredere, și te rog verifică și încărcătorul dacă are ceva probleme, testează la alt telefon sau mergi și cu încărcătorul. Încearcă să explici detaliat celor de la service ce ai pățit și îți vor remedia problema. Dar recomandarea mea este să cauți un service de calitate ce își face treaba bine. Baftă happy

| georgianadeea explică (pentru RappaNow):

Am incercat si la alt telefon si incarca. Plus telefonul meu nu avea probleme cu mufa inainte

| RappaNow a răspuns (pentru georgianadeea):

Atunci caută alt service de calitate și încredere și spune-le ce ai pățit happy

| georgianadeea explică (pentru RappaNow):

Asa o sa fac, mersi!

| Marcela46 a răspuns:

Si la mine merge tot la fel il tii intr o pozitie sau schimbi incarcatorul

| georgianadeea explică (pentru Marcela46):

Nu e de la incarcator deoarece el merge la alte telefoane si inainte sa il duc la service mergea