| anonim_4396 a întrebat:

Am resetat telefonul si cand am vrut sa pun iarasi POU pe telefon am vazut ca am inceput de la nivel 1... Dc? Eu aveam level 57 si am pus jocul pe cardul de memorie. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Evidenta nivelurilor si starilor jocului a fost in memoria interna a telefonului, nu a fost salvat pe card.
Ca urmare, probabil trebuie s-o iei din nou de la capat.

| IceCreamDoll a răspuns:

Cand ai resetat telefonul, l-ai resetat cel mai probabil cu cardul de memorie. Trebuia sa-l scoti inainte de resetare. Nu ai ce sa faci, trebuie sa iei jocul de la inceput. Succes.

| scobyy a răspuns (pentru IceCreamDoll):

Cardul era scos afara

| JUST44FUN a răspuns:

Pai exact ca la pc cand reinstalezi windosu pierzi tot asa si la telefonul tau