| vladutzstefan a întrebat:

Am o problema. Nu de mult am incercat sa imi bag Asphalt 8 pe telefon ( Samsung Galaxy Trend Plus) si am vazut ca necesita multa memorie. Aveam destula memorie cat sa imi bag jocul. Am inceput si mi-a aratat ca se instaleaza un fisier suplimentar care avea legatura cu jocul. Dupa ce s-a terminat downloadarea a inceput instalarea dar a esuat spunandu-mi ca nu este destula memorie. Dar totusi mi-a ocupat foarte multa memorie. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Exaizo a răspuns:

Acelea sunt fisiere temporare care dispar dupa un restart (de obicei).
Daca nu dispar. Instaleaza-ti Clean Master si dai sa iti stearga toate fisierele neutilizate.