| Adryan007 a întrebat:

Bună, am sa achiziționez cât de curând un s7 edge. Și m-am gândit ce folie sa pun pe el, ori de sticlă, ori sa îmi pun de la Alien Surface parcă dar de aia simpla, ce părere aveți? De care sa îmi cumpăr?

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Folie de sticla...

| Live4Ride a răspuns:

Eu zic sa cumperi originala de sticla care este tot curbata! Daca pui normala cand cade prima data pe jos ai spart ecranul.
Sotia mea are un S6 Edge si de anul trecut pana acum a spart 2 folii de sticla dar ecranul este in perfecta stare, doar ca prima folie a costat 200 lei, iar a doua folie a fost daca tin bine minte cam 80 lei pentru ca deja este telefon vechi.

| Adryan007 explică (pentru Live4Ride):

Ok...Așa cred ca voi face

| iiuulliixx a răspuns:

Si eu am S7 Edge, NU iti lua folie de sticla, o sa se desprinda destul de repede la colturi deoarece e ecranul curbat. In schimb baiatul unde mi-an pus eu folia mi-a recomandat folie de silicon de la Alien surface. Este geniala, mi-a cazut de 2 ori pe față si nu are nici o problema. Si pe langa asta mai are si functie de "auto-vindecare", adica daca dai cu cu ceva pe ea si ramane urma o sa se faca la loc cum a fost. Recomand folie de silicon de la Alien.
Funda?