| DeathBat6661 a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare.
As vrea sa imi fac abonament cangur 9 si sa imi iau ca telefon Orange Pasadena. Dar pe net si la televizor arata numai cangur 18.
Deci sa inteleg ca se poate numai cu 18 sau nu vor sa arate celelalte oferte?
Multumesc mult

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și la un magazin Orange de ce nu mergi, poate găsești o ofertă și mai bună?
Pa, pa.

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

Si eu credeam la fel. pana cand am fost la Orange si am intrebat.
se poate cumpara cu orice abonament. dar cu cat abonamentul este mai ieftin, cu atat mai multi bani trebuie sa dai la iceput.
dar daca te duci la ei si intrebi, o sa iti spuna exact cum si ce.
sa stapanesti sanatos/a telefonul pe care o sa ti-l iei. happy

| DeathBat6661 explică (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Multumeschappy

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns (pentru DeathBat6661):

Nu ai pentru ce :X:*:*