| me92 a întrebat:

Am si eu o nelamurire...Am un telefon Samsung Blade pe Vodafone(scrie si pe el), si a fost decodat.Acum nu mai merge nici o cartela in el, are semnal dar cand vreau sa sun imi scrie "rejected"...Care poate fi problema?

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Pai probleme este ca nu a fost decodat corect! du-te la un service cu el si ai sa rezolvi problema de unu singur nu ai nici o sansa si eu am vazut la niste prieteni de ai mei la fel au patit, DECODAREA nu s-a facut cum trebuie, si daca e corecta decodarea atunci incearca sa il stingi si sa bagi cartea si dupa scoate-o si il deschizi fara sim si dupa introduce cartela, incearca de 2-3 ori asa daca nu merge nu are rost sa te mai chinui ..Succes sper ca te-am ajutat, O zi placuta!

1 răspuns: