| Nikolae_Niki_1990 a întrebat:

am si eu o problema... Am un telefon Samsung Galaxi Mini 2 GT-S6500 si am problema cu netul cand merg la setari sa dau "wifi on" imi apare "error" si cand sun la *#*#526#*#* imi apare NotSet driver loaded [NG] va rog ajutati-ma... Ms

1 răspuns:
| MiddyMo a răspuns:

Da-i un reboot. Poate fi:
1. Update al android-ului
2. Nu ai facut update android-ului
3. Aplicatii aiurea aruncate acolo, murit android-ul

Stingi telefonul. Dupa stingere, apasa volum sus-volum jos si butonul de Home (ambele in acelasi timp) timp de 3-4 secunde (sau pana se aprinde). Iti apare un meniu, acolo selectezi ' wipe data/ factory reset si astepti. Sa fii sigura, nu iti pierzi date de pe sim sau card SD. Dar tot ce exista pe device vor disparea.
RECOMANDARE! Sa iti salvezi poze, muzica ce vrei inainte de reboot, sa nu ma trezesc cu reclamatii ca din cauza mea ca nu ti-am zis ai pierdut tot. Hai Baftawinking