| Claudia_Iordache_1980 a întrebat:

Am o problema, va rog sa ma ajutati Cand bag cablul de date de la tel Samsung Galaxi Mini nu-mi apare nimic pe calc. ce trebuie sa fac? ca sa mi arate ca m-am conectat cu tel, ca nu stiu unde sa mai intru sa vad. va rog sa ma ajutati si sa mi dati mai multe informatii.

1 răspuns:
| BlackheartQueen a răspuns:

Nu am Galaxi Mini, am Wave II.Nu stiu daca te ajuta cu ceva dar cred ca trebuie sa intri in telefon la setari, conectivitate, utilitate usb apoi selectezi stocare in masa si bagi cablul.Asa e la mine.ideea e ca trebuie sa dai stocare in masa inainte sa bagi cablul. happy