| cristina8007 a întrebat:

Am si eu o problema cu j5-ul meu. Il am de cateva luni, si imi arata mereu ca nu am memorie. Azi i-am dat repornire pentru ca se blocase si se aprinde doar pana la "Samsung" si ramane asa. I-am dat resetare din bios si degeaba. Ma puteti ajuta? Va rog

1 răspuns:
| Alejay a răspuns:

Am impresia ca ai modelul cu 8 GB memorie interna, primul pas este sa iti iei un card de memorie ca sunt ieftine, i-a unu de 16 GB.
Aplicatia care mananca permanent din stocare este Facebook care stocheaza intern tot ce vizitezi inclusiv video + poze!
Dezinstaleaza Facebook, reinstaleaza-l pe Card cand il ai in telefon.
Dezactiveaza sau dezinstaleaza programele pe care nu le folosesti Google Drive, Google Plus, Google Games, Google playbooks si asa mai departe.