| catalinbz a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul Allview Q1...sad
mai concret nu imi mai citeste cardul de memorie de 4gb.a mai facut figuri dar acum nu mai vrea deloc..Acum va intreb pe voi posesori de Allview Q1 ati avut aceasta problema? Cum as putea sa o rezolv? Va rog mult.

Cu Respect Catalin.

2 răspunsuri:
| catalinbz explică:

Mersi Tokes_Botond_1996 doar ca nu imi mai apare in meniu deloc! nu stiu cum sa iti explic nu apare nimic legat de card e doar memoria telefonului si at.sad

| Tokes_Botond_1996 a răspuns:

Formatarea cardului singura solutie intrii in meniul cardului si alegi formatarea cardului dar vor fii sterse informatiile de pe el.bftwinking