| Lusinduța a întrebat:

De ce nu imi citeste telefonul cardul de memorie? l-am si restartat dar degeaba... telefonul este Allview. va rog sa ma jutati...

Răspuns Câştigător
| addda2a a răspuns:

Du-te la un service.Cu siguranta nu este compatibil sau nu merge din alte motive.Cumpara-ti altul sau du-te la un service.Mai este o varianta :din cauza ca are multa memorie nu merge dar nu prea cred

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Posibil sa se fi defect cardul, asa am patit si eu de 2 ori, o data cu un card de 16gb si o data cu unul de 4gb, pur si simplu de o data nu il mai citea, si nici ca am mai avut ce face cu el.