| Ruscanu_Robert_1995 a întrebat:

Telefonul nu i-mi citeste cardul de memorie
stie cineva cum sa rezolv?

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Scoatel si baga-l inapoi daca problema persista da rost de un card reader sau de un alt telefon conecteaza la pc copiaza ce ai pe card in pc si apoi dai formatare card si il incerci la telefon apoi intri la setari si dai si de pe telefon formatare daca problema e rezolvata iti pui fisierele inapoi daca nu s-a rezolvat te poti duce la un service sa intrebi ce e cu el.

| Cipri99 a răspuns:

Depinde ce telefon ai si ce card de memoria ai luat

| justroro a răspuns:

Si mie mi se mai intampla, dar il lovesc de ceva si re rezolva laughing Incearca si tu, poate merge(nu glumesc si nici nu fac misto de tine sau ceva)