| NataliaIoana12 a întrebat:

am si eu un telefon Nokia Lumia 900. vreau sa descarc aplicatia retrica dar nu merge stie cineva de ce?
Dau funda

4 răspunsuri:
| iuyugu a răspuns:

Incearca sa o iei de pe Aptoide happy
Ori dai restart la telefon. Iti zic si cum sa dai restart dar imi dai funda. sad

| NataliaIoana12 explică (pentru iuyugu):

Aptoide nu merge si de ce sa dau restart daca imi trebuie android ..eu vreau sa stiu o aplicatie speciala pentru a descarca retrica.

| Georgygeorgyy12 a răspuns:

Da, deoarece retrica este pentru aplicatiile cu android si tu avand Windows trebuie sa descarci aplicatia speciala pentru Windows, sper ca te-am ajutat, fundita?

| NataliaIoana12 explică (pentru Georgygeorgyy12):

Si unde pot gasi aplicatia speciala pentru windows? nu stii? :**