| Hardei a întrebat:

am sters din greseala de pe telefon fisierul hosts din etc. Iar acum au aparut niste erori la play store [rh-01] am incercat toate metodele cu stergerea datelor, eliminarea contului si altele. Deci stie cineva cum pot reface fisierul hosts? Am un Samsung young 2 android 4.4.2.

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Incearca sa dai o revenire la setarile din fabrica. Nu uita sa salvezi tot ce vrei sa mai ai, pe un card extern. Foloseste o aplicatie pentru Backup, daca ai nevoie.