| Prundaru_Cristina_2000 a întrebat:

am telefon Samsung galaxy j1 si are momente cand functioneaza repede (cum ar trebui) si momente in care functioneaza foarte greu. am sters toate aplicatiile ...mai dam doar 3 : 2 clean master si 1 doctor batery (tot de la CM). cear trebui sa ii fac pentru a functiona mai repede si ca beteria sa ma tina mai mult? Telefonul e in garantie. daca il duc inapoi pot sa ii faca ceva?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FataTimida a răspuns:

Sincer iti spun, ca clean master si doctor batery nu te ajuta. Ele sunt aplicatii care iti incetinesc destul de tare telefonul. Eu le-am dezinstalat si mai am doar antivirusul de la CM, atat. I-am spus unei prietene sa faca la fel si nu m-a ascultat si pana la urma a vazut ca e mai bine fara ele. Si al meu e in garantie si tot asa merge. Incearca sa vezi si fara aplicatiile alea cum merge si apoi daca crezi ca e ceva neinregula il poti duce la service. Succes