| Me234 a întrebat:

Am un abonament la Telekom, din nefericire nu va pot preciza care dintre ele.De obicei traficul de date,la mine, merge super incet si nu reusesc sa fac prea multe cu el.Insa in aceasta luna a mers super bine si am stat foarte mult pe el.Intrebarea mea este daca pot avea parte de un cost suplimentar pentru traficul de date consumat.In mesajul pe care l-am primit de la 1515 in urma unei solicitari, ei mi-au scris:"Dupa consumare, traficul suplimentar nu va fi tarifat, iar viteza va scadea la... "...Ce sa inteleg?

1 răspuns:
| D3I3 a răspuns:

Ca dupa ce ti-se termina netul va merge mai incet ( mult mai incet ) dar nu ve-i plati un ban.