| RosuCosmin a întrebat:

Am abonament telekom cu net nelimitat si trafic de date recomandat de 200 MB. Am terminat traficul recomandat si acum am cost suplimentar :136.54. De ce? Eu am net nelemitat, pe langa minute si SMS. Si cat inseamna 136.54? (Am trimis mesaj la *100*1#)

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Pai ai net nelimitat dupa 200 de mega dar ii platesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prostie cu telekom asta si la ce abonament ai zis tu m-a amuzat. Eu am red 13 in Vodafone cu 1 GB trafic de date + 1 GB bonus. 2 GB pe luna, iar pana la sfarsitul lunii viitoare am trafic nelimitat la viteze 4G. Este chiar nelimitat. In utilizare date, in setari, am 30 GB utilizati din data de 30 pana in prezent si prima factura a fost de 44 de lei. Este abonament nou. Ha.

| IseeVoices a răspuns:

136.54 de lei doar nu de euro
Si eu am net nelimitat tot de la telekom numai ca am 50 cu viteza mai mare dupa merge mai greu, nu stiu ce sa zic suna la ei sau du-te intr-un magazin telekom si vorbeste cu ei alta solutie nu e.