| IanchisAlex a întrebat:

Am un Alcatel one touch pop c3. Inainte puteam sa downloadez orice de pe google play dar acuma dupa catva timp nu pot sa mai downloadez aplicatii de genul candry crush saga, temple run 2 si alte jocuri mai populare de pe android imi scrie ca aceste aplicatii sunt restrictionate in tara mea.Va rog ajutati-ma vreau sa imi downloadez ceva si nu merge.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Muraru_Magda_1996 a răspuns:

Descarca alt magazin play dar fa asa:
Mergi pe GOOGLE si scrie aptoide
Da pe primul de acolo si descarca-l
Ruleaza pe el si descarca orice aplicatie vrei GRATUIT inclusiv cele cu bani

| Oprita_Denisa_1905 a răspuns (pentru Muraru_Magda_1996):

Iti multumesc! aces raspuns e minunat m-a ajutat foarte mult pentru ca si eu am acelasi telefon!