| Marius_Georgescu_1998 a întrebat:

Am un galaxy S4. Si pana ieri nu am avut aceasta problema. Nu mai vrea sa citeasca cardul, Vreau sa va spun ca daca il tin cu degetul impins la maxim il citeste dar cand il las. cum ar trebui sa stea normal imi spune ca a fost extras.Am reformatat cardul. dar tot asa. Ce e de facut? Se poate repara? Deci cititorul imi merge daca il tin apasat functioneaza. dar daca il las nu sad.? ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| xDediiii a răspuns:

E o problemă a telefonului. Trebuie să te duci cu el de la firma de unde l-ai cumpărat să îi rezolve problema, tu nu ai ce să îi faci. Fundă?