| Eduard168 a întrebat:

Bună, am un Huawei Leica caruia i-am dat reset din cauza ca am uitat parola (stiu este aiurea dar na) pe langa parola de la telefon am uitat si gmail-ul (stupid) si asa ca imi cere o adresa existenta de atunci pe telefon si nu o mai stiu. Stiti cum as putea sa pun alta adresa nu neaparat cea existenta? Sau sa creez alta? Va multumesc!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Frp remove/reset/bypass se numeste ce vrei tu, e intre 50-100 ron in teorie si se rezolva im cateva ore in functie de service/cine ti-l face.