| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

am un Iphone 4 si i-am spart spatele acum vre o 4 lunihee hee si azi l-am crapat putin si in fata intr-un colt ..in plus nu-mi merg nici butoanele de pe laturi pentru volum si pentru dat pe silent..Nu stiti cam cat ar costa sa il repar? Vreau sa-l fac cat mai repede pentru ca mama mea nu stie ca e spart si parca pe zi ce trece se sparge mai tarehee hee.

1 răspuns:
| apokalipse96 a răspuns:

Buna!
Intra pe aladarr Iasi si intreaba acolo.