| Alexandra_Gabriela_1998_ij8v a întrebat:

Bună, am un iPhone 6s si am icloud blocat exista vreo sansa sa fie reparat?

4 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Da,se poate, dar nu este ceva eficient. Sunt fel și fel de programe care scot contul iCloud, dar dacă resetezi telefonul din fabrică, contul va reveni. Cea mai sigură cale este să schimbi placa de bază a telefonului, dar fiind un telefon destul de vechi, consider că nu merită să bagi bani în el.

| Alexandra_Gabriela_1998_ij8v explică (pentru literallythesamebruh):

Este stins de tot nu se mai aprinde, cum sa ii dau resetare din fabrică? (nu pot scrie sau face ceva pe el) oricum mersi mult pentru răspuns

| literallythesamebruh a răspuns (pentru Alexandra_Gabriela_1998_ij8v):

Poate bateria este moartă. Dar cum ți-am spus, mai bine ai strânge bani pentru unul nou, că un iPhone 6s nu ai avea de ce să îl repari în 2022.

| iDarkness a răspuns (pentru Alexandra_Gabriela_1998_ij8v):

Telefonul nu trebuie sa fie pornit pentru a il utiliza in iTunes, du-te la un gsm serios, metode exista, apropo. daca ai de gand sa schimbi placa de baza mai bine ia-ti altul.