| iustina18 a întrebat:

Bună,am un S4 și am observat ca în ultima perioada dacă bateria scade sub 40% acesta se închide și nu se mai deschide decât dacă îl bag la incarcat și trebuie sa îl las vreo 10 minute..altfel dacă îl deschid imediat,chiar daca e la incarcat, tot se închide. Sa îi cumpăr o alta baterie? sau este o problema din telefon și trebuie rezolvata la un service? Dau funda...Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Incearca cu o alta baterie. Daca ai alt telefon prin casa cu o baterie buna ca sa nu dai banii degeaba dar in mare parte bateria este problema, insa e mai bine sa fi sigur.
Cred ca bateria costa in jur de 70-80 de lei originala.

Succes,

1 răspuns:
| IseeVoices a răspuns:

Schimba bateria daca si asa o sa-ti faca probleme du-te la service.