| categoriab a întrebat:

Buna am un samnsung galaxi s3 gt i9300 si nu am android pe el si as vra sal resetez la setarile din fabrica dar nu-mi permite sa-l pun an download mod pentru al reseta si nici cu codurile secrete de pe net nu ma ajuta daca puteti sa ma ajutati vas fi foarte rcunoscator va multumesc

Răspuns Câştigător
| George_Balan_1988 a răspuns:

Cred ca ai o replica ca s3 fara android nu am auzit laughing)

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Ce spui tu acolo? Cum sa nu aiba Android, Samsung Galaxy S3? Si ce treaba are Download Mode cu Resetare la setarile din fabrica?

| Stefifanste a răspuns:

S3 fara android? Hmmmm...Suna dubios.Esti sigur ca nu e un fake sau o replica?