| MarianaTirzuman a întrebat:

Am un Samsung Corby S-3650 si unele jocuri nu imi merg. Imi zice asa "Java eror. No memory avalabile" Ce sa fac sa imi mearga?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai memorie libera.Mai sterge din ce ai mai vechi si nu iti mai plac.

| horia2012 a răspuns:

Vezi aici. Poate iti merge. Ar trebui sa ai conexiunea wi-fi activa:
http://www.youtube.com/watch?v=bhpw9cWzJTM

| Anamaria2002 a răspuns:

Posibil trebuie sa le platesti sau nu mai ai memorie

| YouLossed a răspuns:

Nu ai destula memorie,,, mai sterge alte aplicatii si o sa ai memorie!

| MarianaTirzuman explică:

Am memorie. Am card de 4 Gb, iar jocurile sunt foarte mici (Aprox. 467 Kb).

| SpionulThau a răspuns:

Pai tu ai card de memorie? daca ai card de memorie uitate ca jocurile sa iti fie instalate in cardul de memorie ca it i spune ca nu ai memorie insuficienta