| Kreolyna_Ynna_1978 a întrebat:

Buna am un Samsung galaxi ace si mi l-a blocat un copil. imi cere coreo si parola dar nu merge. cum sa-l deblohez?

4 răspunsuri:
| Gamer2000 a răspuns:

Suna la centrul de garantie al produsului! si mie mi s-a intamplat

| p73207 a răspuns:

Aaa pai se scrie galaxy
Intra in bios si resofteazal de acolo
Pentru a inta in bios apasa in acelasi timp tasta volum jos butonul din mijloc si buton de blocare FUNDA?

| coolgirl2013 a răspuns:

O intrebare: de cand au telefoanele legatura cu gastronomia? happy tongue

| RaduBasket a răspuns:

Te adresezi la un profesionist...asta e mai bine decit sal blocezi si gata...de obicet Samsung galaxy au parola in caz ca cineva il fura asa ca te adresezi la un profesionist el neaparat te va ajuta