| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna, am un Samsung galaxy alpha, si am o intrebare, incarcat 100% telefonul ma tine 2h bateria, rezulta ca trebuie schimbat acumulatorul?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, trebuie schimbată bateria. Asta dacă crezi că merită investiția - telu-l are vreo patru ani, așa-i?

| JusTPauL a răspuns:

Are o baterie destul de mica si deja e obosita. 2 ore e de ajuns. Chiar de o sa schimbi bateria o sa fi surpins cat de putin va tine in comparatie cu cea originala. Cu cel putin 30% mai putin.

| darkstyle99 a răspuns:

Trebuie schimbata bateria