| Stoenescu_Simona_1993 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 e crapat in colt langa camera dupa fata dar nu afecteaza cu absolut nimic. Se misca foarte bine are jelly bean. Iar pe cewapatura are o folie policarbonata. As vrea sa il cimb pentru o tableta. La ce m.as incadra?

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Pai... l-ai putea da la schimb pentru :
-iPad 2 sau 3 depinde...
-Samsung Galaxy Tab 2 10.1
-Asus Fonepad
-Asus Google Nexus 7

Si cam atat am gasit eu big grin
Eu ti-as recomanda sa-l dai la schimb pentru un Asus Google Nexus 7 pentru ca este o tableta foarte performanta si portabila, sa nu mai zic ca este si foarte accesibila big grin.

| Stoenescu_Simona_1993 explică (pentru MaxKiller911):

Chiar daca este crapat? Nu afecteaza cu nimic geamu e crapat displayu e in regula... si nu intra crapatura in partea displayului este decat pe margine

| MaxKiller911 a răspuns (pentru Stoenescu_Simona_1993):

Deci nu afecteaza cu ceva camera frontala sau display-ul? Daca nu... il poti da pe una din tabletele recomandate de mine big grin

| Stoenescu_Simona_1993 explică:

Pe crapatura. Scuzati greselile:d