| Lauracrist a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 si nu-mi merge Wi-Fi - ul. cand apas pe casuta imi spune sa ma conectez la una din retelele detectate. Apas pe cea a calculatorului meu, bag parola, dar apoi imi scrie "deconectat". Cum pot sa-l fac sa mearga? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| NYK4u a răspuns:

Cauta la setari si incearca sa configurezi puncte de acces, introdu parola etc. Asta daca nu e Wi-Fi ul defect.

1 răspuns:
| Lauracrist explică:

Deci, la telefon, cand apas pe casuta de sus ca sa pornesc Wi-Fi - ul imi apare pe ecran o lista cu toate retelele de internet din bloc. Apas pe cea a calculatorului meu, apoi pun parola si apas conectare. Dar in loc sa ma conectez, imi apare "deconectat". Cum pot sa-l fac sa ma conecteze?