| Alecsx25 a întrebat:

Am o problema, de curand mi-am cumparat un telefon Samsung Galaxy S2 Plus si cand dau sa ma conectez la o retea wifi, bag parola si dupa imi spune asa: Salvat, securizat. Sau daca nu-mi spune asa atunci imi scrie asa: A aparaut o eroare la autentificare, chestia este ca si sora mea are un Samsung Galaxy S3 si ei ii face la fel. Inainte aveam un Huawei G6609 si imi merge perfect WI-FI. Ce configurari trebuie sa facem?

4 răspunsuri:
| AdrianExtreme a răspuns:

Poate parola nu e buna dar ai TP-LINK?

| Razzv a răspuns:

Cel mai des face asa cand parola nu e corecta sau router-ul nu e configurat bine. Ai router TP-Link?

| Alecsx25 explică (pentru Razzv):

Mda, am inteles. Mersi.

| Razzv a răspuns (pentru Alecsx25):

Apropo la TP-Link trebuie configurat dupa un anumit site altfel nu-ti va merge, am avut si eu un trecut ( nu cu CD), daca ai altul mai incearca.