| Andrwi a întrebat:

Am un Samsung s4 si am actualizat soft.ul la versiunea lollipop. Problema este că, deși setez volumul soneriei la maxim, atunci când primesc un apel sună la acel nivel, iar la următoarele apeluri primite nici nu îl mai aud. Se setează singur la volum minim. Trebuie de fiecare dată după ce primesc un apel să îl dau din nou la maxim. Ce aș putea face? Aceeasi problema. devine enervant. Ceva vesti despre Rezolvarea misterului?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la android, stai linistit, si eu am tot S4 si am exact aceeasi problema, ma asteptam sa fie de la asta, se pare ca si altii o au. Probabil ca o sa vina un update pe viitor care o sa rezolve bug-ul asta.

| Sarcopt a răspuns:

Aceasi problema o am si eu...cred ca e in faza de testare pana baga ceva stabil...nici eu nu stiu cum sa o rezolv

| panther2007 a răspuns:

Problema pe care tu o intimpini se datoreaza faptului ca versiunea de android instalata pe telefonul tau nu este una finala(lucru ce ma mira daca ai facut update-ul oficial Samsung)
Pentru a scapa de aceasta problema exista doua posibilitati una dintre ele a spus-o un coleg(sa dai o restartare la setari)
a doua este sa revii la versiunea anterioara de android
Totusi exista si posibilitatea de a downloda si instala un custom android(nu iti recomand daca nu te pricepi)

| IEHOVADUMNEZEU a răspuns:

Salut.am si eu un galaxy s4 si un note 4 pe android 5.0.1
dai o revenire la setarile din fabrica di nu vei mai avea acea problema
funda?