| punpariucutine a întrebat:

am un tel Acer liquid z205, si am fost cu el la un service pentru ca s-a inchis brusc si nu s-a mai deschis, au zis ca este problema cu softul, dar nu l-au putut face, am incercat sa il fac dupa tutoriale de pe net, dar nimic ce sa ii fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii din service, de obicei au programe destul de ok pentru o gama larga de telefoane. Daca nici chiar ei nu ti l-au putut face, inseamna ca nu mai este nimic de facut cu el...
NU vad altfel cine te-ar putea ajuta.

| octav005 a răspuns:

Il poti vinde undeva pentru piese, dacat sa il arunci, ca oricum nu mai ai ce sa faci cu el. asa iti poti lua o suma de bani.