| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața

Ați avut careva Samsung Galaxy S10 simplu fără varianta plus?

Ce părere aveți despre el, cu 512 GB și 8 GB RAM, plus ca este lansat în 2019, eu l-am luat de la cineva ca și nou nouț, fără urmă de zgârieturi a fost ținut numai în husă și în folie, și este culoarea alb, problema este ca este echipat cu procesor Exynos nu cu Qualcomm Snapdragon.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cel mai bun telefon din viata mea, din pacate mi-a fost furat, in prezent ti as recomanda https://usedproducts.ro/Samsung-Galaxy-S23-FE-5G-Sibiu

| SamsungElectronics explică (pentru RAY):

Cine ți la furat?

| RAY a răspuns (pentru SamsungElectronics):

Nu stiu

| RAY a răspuns (pentru SamsungElectronics):

Te sfătuiesc să nu mergi cu microbuzul că dai de gunoaie, mergi cu autocarul

| SamsungElectronics explică (pentru RAY):

Am fost cu microbuzul și am dat numai de curățenie

| SamsungElectronics explică (pentru RAY):

Nui bai că dacă ai bani îți iei altul, de exemplu s23 + sau chiar s24

| RAY a răspuns (pentru SamsungElectronics):

Ți am lăsat link cu unu ieftin s23 sh, o să cumpăr și eu în decembrie

| SamsungElectronics explică (pentru RAY):

Am văzut, de ce este asa de ieftin, S23 FE trebuie sa coaste peste 2800 lei

| GabiDumitrescu a răspuns:

Problema nu e Exynos-ul, ci faptul ca are 5 ani si nu mai vezi update-uri oficiale la el plus ca bateria e obosita, oricit de bine ar fi fost el intretinut. In rest, depinde cu cit l-ai luat. Pentru maxim 7-800 de lei, e un telefon ok.

| Hyperion7 a răspuns:

E vechi și e întrecut de un midrange de la ei (gen A5x).
Daca l-ai găsit la un preț decent, e ok, dar daca ai dat peste 800-900 de lei pe el, nu-și prea merita banii.

Nu am avut, dar am avut câteva cunoștințe care au avut acest telefon.
E frumos el, dar e vechi și, cum ziceam, e net inferior unui midrange daca l-ai luat pentru performanta sau mai știu eu.