| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy core plus si imi merge foarte greu. L-am readus la setarile din fabrica si tot la fel imi face. M-am gandit ca memoria ram este de vina pentru ca nu este destul de mare(vred ca are sub un GB). Nu stiu ce sa ii mai fac. Voi ce ma sfatuiti?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sa il schimbi si sa cumperi un telefon calumea. Daca ma intrebai pe mine, garantat nu recomandam telefonul ala. Si memoria ram e doar una din probleme la ce ai tu acolo.

| Marian_Marian_1995 a răspuns:

Bagi softw din nou.