| ingerasmotat a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy gio - S5660 si as vrea sa-mi pun un ROM personalizat dar nu stiu daca e o alegere buna si ce rom sa-mi pun ca sa mearga bine.

4 răspunsuri:
| laur1laurentiu a răspuns:

Ai procesorul mic si poti sa ii dai crush la telefon....mai bine tinel asalaughing)

| ingerasmotat explică (pentru laur1laurentiu):

Mi-am pus pana la urma si merge mult mai bine ca inainte! am android 4.2.2 si sunt foarte multumit de cum merge

| laur1laurentiu a răspuns (pentru ingerasmotat):

O sa vezi in timp

| ingerasmotat explică (pentru laur1laurentiu):

In timp daca se strica o sa pun motiv ca e vechi ca deja are aproape 2 ani si o sa-mi iau unul nou...