| Cristinel1990 a întrebat:

Buna,am un telefon Samsung Galaxy S3Neo,nou de cateva saptamani de la Italia, si de 2 zile i'am facut resetare la setarile din fabrica, si mi-am instalat 360Security si cand dau la imbunatatire tot tot timpu e pe galben,daca il curatz,pe urma iar cand intru e galben,ce are? i-am dat si repornire si tot asa face, e nou nu am aplicatii necunoscute, am verificat.

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

In primul rand sterge 360Security si baga Clean Master e mult mai bun.
Nu stiu la ce te referi cu "Timpu e pe galben". Dar poti sa ii dai iar o resetare si instaleaza clean master e mult mai bun. Bafta