| DianaRA14 a întrebat:

Am un telefon Samsung I9070 Galaxy S Advance, si ma cam enerveaza ceva la el..Nu mi se actualizeaza niste aplicatii.De exemplu messenger:nu pot schimba culoarea la chat sau ce mai era pe acolo...De ce?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Magazin play la Aplicatiile tale si vezi ce aplicatii trebuie actualizate. Posibil ca să ai setat ca aplicatiile sa nu se actualizeze automat. Iti recomand sa faci asta cu internet prin wifi.

| DianaRA14 explică (pentru darrio2007):

Toate aplicatiile le am setate cu actualizare automata...multumesc de raspuns

| darrio2007 a răspuns (pentru DianaRA14):

Cu placere.