| Marcumarvutty a întrebat:

Am un telefon Samsung j3 2017 cam de 3 ani. N-am avut probleme cu el, doar ca nu ii mai merge microfonul de ceva timp. Azi am probat niste casti, iar după putin timp s-a blocat si s-a stins, nu mai pot nici sa-l incarc. Ce sa fac? Chiar am nevoie de el

4 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

2017... telefon ieftin
pai cam s-a dus!
odihneasca-se in pace
iar
2017... telefon ieftin
NU prea merita reparat
cred sincer ca iti iei acelasi model, de pe OLX la banii dati pe reparatie

| cristian200313 a răspuns:

Nu mai poti face nimic, decat daca mergi la service cu el.

| ionutx02 a răspuns:

Doar daca se schimba placa de baza la telefon, dar nu merita sa faci asta. Mai bine cumperi un telefon nou!

| Raressssss222233337777 a răspuns:

Nu prea cred ca ai ce sa i faci, din pacate.