| ylakiztenurb a întrebat:

Buna are cineva telefonul Samsung Galaxy S II? am si eu acest telefon dar nu inteleg ceva la el...cand sun pe cineva pot pun un sunet de motocicleta sa se auda in timpul conversatie dar pot si sa nu, dar daca ma suna cineva mi se aude de fiecare data...ce trebuie sa fac sa nu mi se mai auda acest sunet de fiecare data cand ma suna cineva?(imi cer scuze daca nu m-am facut inteleasa)

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa il pui ca ton principal altfel se va auzi doar la persoana respectiva. Cauti in optiuni, sunet si ton de apel.