| Robi1444 a întrebat:

as avea si eu o intrebare. Sunt un client abonat la Orange de 5 ani si in prezent am un abonament Cangur 18 parca(abonamentul de 2 ani expira anul' viitor prin martie) si as dori sa am si eu pe abonament internet cu viteza de 4G. Doar atat, nu doresc MB sau minute in plus ca oricum am destule la 18 E / luna.:|. Intrebarea este daca as putea sa am 4G pe abonamentul asta de 18 fara sa platesc nimic mai mult.
Nu inteleg in poza asta >- http://i.imgur.com/p4cpDAg.jpg
Astept raspunsuri, dau funda! :D

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te vom contacta prin mesaj privat pentru verificarea situatiei descrise de catre tine.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Robi1444 explică (pentru OrangeHelper):

Trebuie dau un nr de telefon sau?

| Robi1444 explică (pentru Robi1444):

Gata, acum am vazut mesajul.

7 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Suni la 411, intri in legutură cu un operator iar acesta îți va spune tot ce vrei să știi.

| Robi1444 explică (pentru Green66):

Nu m-ai lamurit deloc. Mai bine nici nu raspundeai.

| Green66 a răspuns (pentru Robi1444):

Tocmai ți-am spus cum poți fi lămurit, dacă tu crezi e cineva aici care te poate lămuri iar un consultant Orange nu, înseamnă că aia plătesc niște salarii degeaba... Tu pentru ce crezi că există 411( RELAȚII CLIENȚI)?

| Robi1444 explică (pentru Green66):

Tu ai vrut sa sun la 411 la ora 20:00? Am pus intrebarea ca sa primesc un raspuns cat se poate de repede. Nu's nebun sa dau telefoane la ora 20, 21 la relatii cu clientii.

| Green66 a răspuns (pentru Robi1444):

De luni până duminică apelurile la Relații Clienți(411) sunt gratis în intervalul 08:00 - 21:00. Nu ești tu nebun, aștia de la Orange sunt nebuni că au un asemenea program...